Ручна поклажа в літаках авіакомпаній в 2021 році

2021 року 21 авіакомпанія продає квитки без багажу на рейсах з України. Це роблять як лоукостери, так і багато класичних авіаперевізників.

  Нотатки 633 02 ноября, 2021

Більшість авіакомпаній обмежує ручну поклажу як за вагою, так і за габаритами.

Найщедріші

Серед найщедріших виявилися авіакомпанії Air France та KLM з одного холдингу. Вони дозволяють купувати в салон одночасно 12 кг речей і два предмети. Габарити основного місця не повинні перевищувати 55х35х25 см, а додаткового – 40х30х15 см. Їм може бути жіноча сумочка, ноутбук чи інша особиста річ.

Найжадібніша

Найменша норма виявилась у найбільшої авіакомпанії України МАУ. За найдешевшими квитками вона дозволяє брати із собою лише одну сумку з габаритами до 55х40х20 см та вагою до 7 кг. Враховуючи, що багато валіз з коліщатками важать 2-3 кг, пасажир зможе взяти із собою лише мінімальний комплект речей. Ноутбук та його зарядка теж мають уміститися до цієї норми 7 кг.

Середина

10 із 21 авіакомпаній в огляді обмежують вагу ручної поклажі 8 кг. До цього списку входять Air Astana, El Al, Lufthansa, Austrian Airlines, Swiss, Brussels Airlines, LOT, AirBaltic, Czech Airlines та SAS Scandinavian Airlines. Майже всі авіаперевізники за винятком Czech Airlines та SAS дозволяють брати в салон на додаток до основного предмета ще й невелику особисту річ.

Везем цеглу

Лоукостери Pegasus Airlines та Ryanair не обмежують вагу ручної поклажі. Таким чином пасажир може перевозити хоч цеглу, але в рамках встановлених габаритів. У Pegasus Airlines вони не повинні перевищувати 55х40х20 см, у Ryanair - 40х25х20см.

Додаткова ручна поклажа

Деякі авіакомпанії дозволяють за плату збільшити вагу ручної поклажі або взяти додаткове місце. Таку послугу пропонують лоукостери Wizz Air, Ryanair, SkyUp, Bees Airline, AirBaltic та авіакомпанія МАУ.

 

Розміри ручної поклажі популярних авіакомпаній України:

Вже обрали собі країну для чергової подорожі? Ми допоможемо Вам придбати авіаквитки, забронювати тур або наземне обслуговування (бронь готелю, трансфер), придбати страховки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

Підібрати тур

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ