Бажаєте щось особливе? Ми підберемо ідеальний готель саме для Вас!

Гавана - столиця і найбільше місто Куби. В її історичному центрі, Старій Гавані, збереглися іспанські будівлі колоніального періоду, зведені в XVI столітті. Серед них можна відзначити фортеця Ла-Реаль-Фуерса, в якій зараз знаходиться морський музей. Також в цьому районі можна побачити Капітолій, зведений в 1920-і роки, кафедральний собор Святого Христофора в стилі бароко і Стару площу, яку оточують будинки, що належать до різних архітектурних епох.

  • Население: 2,125 миллиона (2015 г.)

Гавана - колоритне і принадне місто, одне з найбільш незвичайних у всьому світі. Впізнавана і запам'ятовується назавжди атмосфера, безліч визначних пам'яток і особливий настрій, що витає в повітрі, приваблюють сюди мандрівників і дозволяють зануритися в дивовижний світ столиці острова.

З 47 км узбережжя 20 - пляжі, придатні для підводного плавання і рибного лову у відкритому морі. Але щоб відпочити на них, доведеться трохи від'їхати від Гавани.

Старая Гавана (Куба) — описание, история, расположение. Точный адрес, телефон, веб-сайт. Отзывы туристов, фото и видео.
Исторический центр города, Старая Гавана, в 1984 г. был внесена ЮНЕСКО в Список Всемирного наследия человечества весь целиком, вместе со зданиями, площадями и историческими памятниками. Общий список достопримечательностей включил почти 1000 объектов. Естественно, эта часть столицы — наиболее знаменитая и самая популярная среди туристов. Абсолютное большинство мест Гаваны, обязательных для посещения, расположено здесь.

Район начинает свою историю с момента основания города — то есть с 1519 г. После почти немедленного нападения французов первой серьёзной постройкой на территории гавани стала крепость Ла-Фуэрса, к которой позднее присоединились Ла-Кабанья и Эль-Морро. Так что Старая Гавана началась именно отсюда, с моря: после постройки фортов даже небезызвестный Фрэнсис Дрейк, подойдя к Гаване, передумал нападать на неё.

Тури в Гавану


Список туров в данную страну\направление
не найдено


ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ ГАВАНИ Здійсніть мрії разом з нашими рекомендаціями

89 % Куба, Гаванаn\a
87 % Куба, Гаванаn\a
84 % Куба, Гаванаn\a
83 % Куба, Гаванаn\a
79 % Куба, Гаванаn\a
77 % Куба, Гаванаn\a
74 % Куба, Гавана

nh capri 4*

Калле 21, Между NYO, Плаза

...

n\a
70 % Куба, Гаванаn\a
Усi готелі ГАВАНИ