Бажаєте щось особливе? Ми підберемо ідеальний готель саме для Вас!


Куба - соціалістична острівна держава в північній частині Карибського моря. Вона відома пляжами з білосніжним піском і плантаціями тютюну, який використовується при виробництві легендарних кубинських сигар. Столиця країни Гавана славиться своїми будинками пастельних кольорів, автомобілями 1950-х років і історичним центром, в якому збереглася колоніальна архітектура XVI століття. У танцювальних клубах виконують сальсу, а в знаменитому кабаре "Тропікана" показують чудові шоу.

  • Столиця: Гавана
  • Президент: Мігель Діас-Канель
  • Офіційна мова: Іспанська мова
  • Валюти: Кубинське конвертоване песо, Кубинський песо

Уровень отелей на Кубе немного ниже, чем в соседних странах Карибского бассейна и Европе. Превалируют отели 4*, есть и большой выбор отелей 2* и 3*. Отелей же высокого уровня, 5* и 5* Deluxe, немного.

На Кубі кожен рік, 26 липня відзначається державне свято - День національного повстання. Провінції країни борються за право приймати торжества.

Саме 26 липня 1953 року Фідель Кастро і його соратники намагалися почати боротьбу проти диктатури Батісти, там же зараз знаходиться могила команданте. Мітинг проведуть 10 тисяч кубинців, приїдуть і туристи. Покійний Фідель Кастро за життя завжди намагався виступити на цих зборах, зараз естафету приймуть Рауль Кастро і новий глава Держради Мігель Діас-Канель.

Тури в Кубу


Список туров в данную страну\направление
не найдено

Популярні напрямки до Куби
ПОПУЛЯРНІ ГОТЕЛІ КУБИ Здійсніть мрії разом з нашими рекомендаціями

93 % Куба, Кайо Кокоn\a
91 % Куба, Кайо Гильермоn\a
91 % Куба, Варадероn\a
91 % Куба, Варадероn\a
91 % Куба, Варадероn\a
91 % Куба, Варадероn\a
90 % Куба, Кайо Санта Марияn\a
90 % Куба, Кайо Ларгоn\a
89 % Куба, Гаванаn\a
88 % Куба, Варадероn\a
Усi готелі КУБИ