Туреччина в жовтні. Ціни сезону 2021. Умови в'їзду для громадян України

У цій статті ми вирішили відповісти на запитання щодо відпочинку в Туреччині в жовтні, які найчастіше задають наші туристи:

  Новини компанії 788 01 октября, 2021

Чи можна в жовтні їхати до Туреччини?

Жовтень Туреччини - це ідеальний час як для пляжного відпочинку, так і для поїздок на екскурсії. Хоча вранці і ввечері в жовтні досить прохолодно, адже вночі температура падає до + 20 ° С. Вітровку точно варто захопити

Чи можна купатися в морі в Туреччині в жовтні?

За відгуками туристів, купатися в Туреччині в жовтні - одне задоволення. Вода майже весь місяць залишається теплою, і часто температура повітря і води однакова. Середземне море в середині осені тепліше, ніж Егейське, і основні місця, де купаються в жовтні і навіть у листопаді, - це курорти анталійського узбережжя.

Який район Туреччини найтепліший в жовтні?

Найтепліший пляжний курорт - Аланья, найхолодніший - Ізмір. У жовтні погода в Аланьї, Сіде, Белеку і Анталії майже однакова, принаймні, за відчуттями. Тому обирати з них найбільш підходящий можна за іншими параметрами, наприклад за ціною туру. На південних курортах Туреччини на початку жовтня вдень близько 30 градусів.

Які ціни на тури в Туреччину в жовтні 2021?

Ціни Вас приємно порадують! Вартість пакетного туру з авіаперельотом на 7 ночей в готелі 4* (все включено) стартує від 12400 грн**. За готель 5* - 16669 грн**

Подробиці турів та варіанти можна отримати, відправивши нам запит https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

Які умови в'їзду до Туреччини восени 2021 для українців?

Всі пасажири, віком старше 6 років, які подорожують до Туреччини на міжнародних рейсах, повинні пред'явити ОРИГІНАЛ негативного результату ПЛР-тесту (SARS-COV-2 PCR TEST), зроблений не раніше ніж за 72 години, або негативний результат експрес-тесту на антиген, зроблений не більше ніж за 48 годин до в'їзду до Туреччини.

 Від тесту звільнені діти до 6 років, вакциновані громадяни, якщо вони були щеплені не менше ніж за 14 днів до в'їзду (Туреччина приймає всі вакцини, які використовують в Україні), а також громадяни, які перехворіли на Covid-19 за останні 6 місяців (за умови надання довідки від лікаря).

Будь-який документ повинен бути заповнений англійською мовою.

Результат ПЛР-тесту повинен відповідати наступним вимогам:

Документ повинен бути виданий офіційною лабораторією, зареєстрованої в державі походження документа, містити точну дату і час складання тесту особою; без яких-небудь дефектів (виправлень, стирань, поправок) і перекладений на англійську мову з мокрою печаткою.

Потрібно зробити пасажиром не раніше за 72 години до прибуття в Туреччину (72 години обчислюються від часу забору матеріалів для тестування (sample collection time) до часу вильоту рейсу за розкладом (flight airborn time)). Повинен містити чіткі і правильні дані про пасажирів.

 Також пасажирам необхідно заповнити форму за посиланням https://register.health.gov.tr/

- роздрукувати заповнену анкету або завантажити на пристрій (смартфон, планшет і т.д.)

- пред'явити анкету співробітнику авіакомпанії в аеропорту вильоту.

! На підставі цієї анкети автоматично формуватися HES-код.

Пасажири, які не виконали цю умову, до рейсу допущені не будуть.

Анкета на в'їзд до Туреччини. Як правильно заповнити?

Вирішили полетіти до Туреччини? Ми допоможемо Вам обрати найкращий варіант та забронювати тур, придбати страховки, придбати авіаквитки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

Підібрати тур

**Ціни актуальні на момент публікації

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ