Анкета на в'їзд до Туреччини. Як правильно заповнити?

Для поїздки до Туреччини з 15 березня 2021 року ОБОВ'ЯЗКОВО необхідно заповнити онлайн анкету на в'їзд Form for Entry to Turkey. Без анкети Вас не допустять на рейс.

  Новини компанії 2122 26 мая, 2021

Анкету потрібно заповнювати не раніше, ніж за 72 години до проходу кордону Туреччини.

Менеджери Vidpustka.ua безкоштовно заповнюють анкети для поїздки в Туреччину своїм туристам. Якщо Ви не є нашім клієнтом, але Вам потрібна допомога з заповненням анкети, наш менеджер заповнить її за Вас (вартість послуги 200 грн/анкета). Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

Для самостійного заповнення анкети потрібно перейти за посиланням https://register.health.gov.tr/

Ви маєте змогу заповнити анкету англійською мовою, або обрати на сайті на російську мову (української нажаль немає).

Заповнюємо першу сторінку анкети латинськими буквами. Всі поля обов'язкові. Особисті дані беремо з закордонного паспорту. Вказуємо свою адресу електронної пошти  і телефон. Тип в’їзду обираємо із списку. Країна прибуття - Ukraine! Вказуємо дату прибуття до Туреччини. Назва компанії - Ваша авіакомпанія, номер рейсу беремо з авіаквитка. Натискаємо «Наступна».

На наступному етапі заповнюємо інформацію про адресу проживання у Туреччині. У рядку «Адреса» можна вказувати як адресу, так і назву готелю. Адресу можна знайти в гугл. Натискаєте «+Добавити адресу».

 

На наступному кроці необхідно вказати ті країни, які Ви відвідували за останні 10 днів. Кожен раз при цьому натискаючи кнопку «Добавити країну». Якщо Ви, наприклад, не відвідували інші країни, просто пропускаєте цю сторінку.

Далі виводиться вся інформація в цілому. Її потрібно перевірити і підтвердити відправку даних натиснувши «Зберегти». На цьому етапі Ви можете все відредагувати, повернувшись назад.

Після перевірки даних Вам запропонують зберегти анкету.

Анкета в PDF форматі, її можна зберегти на телефон або роздрукувати.

Бонусом є те, що Вам привласнюють HES-код, який необхідний в Туреччині для користування громадським транспортом, заселення в готель, відвідування торгових центрів і ресторанів в залежності від поточної ситуації в регіоні.

Напишіть нам і отримайте якісну послугу з підбору туру до Туреччини https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

Дізнатися ціни на тури до Туреччини

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ