РАННЄ БРОНЮВАННЯ = формула вигідного відпочинку: широкий вибір + кращі ціни

Раннє бронювання - це придбання туру задовго до початку сезону зі значною знижкою. І хоча українські туристи не звикли планувати свою відпустку заздалегідь, статистика показує, що раннє бронювання в усіх напрямках з кожним роком набирає все більшої популярності і в нашій країні.

  Новини компанії 1840 14 апреля, 2019 Vidpustka.UA

Не секрет, що щорічно Туреччина лідирує за кількістю турів, куплених заздалегідь.

У минулому сезоні раннє бронювання на літній період почалося в січні, а зараз ціни раннього бронювання на весну, літо і осінь 2019 з'явилися вже в листопаді!

Головна новина 2019 року - турецькі готелі переходять на нову валюту - євро! Тепер ціни на тури в Туреччину будуть опубліковані в євро, і відпочинок в Туреччині буде легше порівнювати з іншими європейськими країнами: Іспанією, Грецією, Кіпром та іншими країнами!

Продумайте свій відпочинок заздалегідь.
Чому? Відповідь проста - «Це вигідно!»:

1. По-перше, економія до 50%.

Справа в тому, що цінова політика готелів на етапі раннього бронювання дозволяє пропонувати номера дешевше, і Ви зможете придбати тур зі знижкою до 50% від вартості проживання. Як правило, сама акція проходить в кілька етапів. Протягом першого, який, частіше всього, триває до лютого (на літній відпочинок) можна отримати максимальну знижку. Другий етап - як правило, до середини квітня - дозволяє отримати знижку 30 - 20%. Третій етап - до травня - дає можливість отримати знижку не вище 15 - 10% від вартості туру. Тривалість етапів і величина знижок у кожного туроператора можуть відрізнятися, все залежить від їх внутрішньої політики.

2. По-друге - популярні готелі за доступною ціною.

Місця в найкращих готелях розкуповуються першими! Для того, щоб потрапити в Ваш улюблений готель, його звичайно ж потрібно бронювати заздалегідь. Завчасно оформляючи тур, Ви отримуєте гарантоване підтвердження наявності місць в хорошому готелі з набором додаткових послуг, які ближче до сезону вже будуть зайняті, а також квитків на зручні авіарейси за мінімальним тарифом.

3. По-третє - можливість оплати частинами (розстрочка платежу).

Вам надаються вигідні умови оплати. Як правило, 10-25% від вартості туру оплачується при бронюванні, наступні 25% - протягом місяця, решта суми - за 14 днів до подорожі. Або передоплата за тур складає всього 30%, залишок ви можете оплатити в будь-який зручний момент (крайній термін повної оплати - за 15 днів до вильоту).

4. По-четверте - гарантія ціни і лояльна курсова політика.

Більшість туроператорів пропонують лояльні умови: якщо до моменту вильоту ціна на тур знизиться, то вартість туру можна один раз перерахувати в меншу сторону! Оплата туру завжди відбувається в гривні за комерційним курсом туроператора. Можливо оплатити повну вартість туру або частинами. При оплаті частинами - за курсом на день оплати.

Ми розуміємо, що планувати відпочинок заздалегідь - вкрай складно, особливо в нашій країні в умовах нестабільності. Однак, якщо у Вас змінилися плани і потрібно скасувати поїздку або змінити дати - туроператори готові «йти на зустріч» і з готовністю розглянуть кожну ситуацію індивідуально.

Отже, з огляду на динаміку зростання цін і досвід минулих років, рекомендуємо раннє бронювання на літо 2019 і чекаємо на ваші заявки на безкоштовний підбір туру, телефонуйте (098) 550 88 77, або (066) 122 11 22!

Ми обов'язково підберемо для вас найкращу пропозицію за вигідною ціною! Скориставшись раннім бронюванням, Ви отримаєте повну підтримку з боку фахівців нашої компанії. Ми перевіримо всі проїзні документи, при необхідності допоможемо з їх оновленням або отриманням нових.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ