Відпочинок на морі восени 2023: куди поїхати і яку погоду очікувати

Осінь - це час, коли літні курорти залишаються привабливими, але без гучних натовпів туристів і за більш прийнятними цінами. Осінь на морі може бути особливо чудовою порою для відпочинку. Давайте розглянемо кілька захоплюючих напрямків та температурні показники в різних країнах.

  Новини компанії 349 20 сентября, 2023
 1. Іспанія:

   - Канарські острови: Осінь - ідеальний час для відвідування, з температурою повітря близько +24°C.

   - Коста дель Соль: Тут також приємна погода у вересні та жовтні, близько +22°C - +26°C.

 

 1. Італія:

- Сицилія: Тут температура у вересні та жовтні може бути близько +25°C - +28°C.

 

 1. Греція:

   - Крит: Осінь - час, коли тут можна насолоджуватися теплим повітрям, деякі дні можуть бути навіть близько +27°C - +29°C.

 

 1. Туреччина:

   - Анталія: Тут у вересні та жовтні середня температура становить близько +28°C - +30°C.

 

 1. Египет:

   - Хургада та Шарм-ель-Шейх: Осінь - гарний час для відвідування з температурою близько +30°C.

 

 1. Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ):

- Дубай: ОАЕ мають сонячну погоду протягом року. Осінь - час, коли тут спекотно, і температура може досягати +35°C - +40°C. Відвідання Дубаю в цей період рекомендується для любителів жаркої погоди та розкішних курортів.

 

 1. Домініканська Республіка:

- Пунта Кана: Осінь в Домініканській Республіці - це тепла пора з температурою повітря близько +28°C - +31°C. Цей курорт славиться білими пляжами та чистою водою Карибського моря.

 

 1. Португалія:

- Алгарве: Осінь в Алгарве вважається сезоном післяпляжного спокою. Температура повітря в вересні-жовтні становить приблизно +23°C - +27°C. Цей регіон славиться красивими узбережжями та історичними пам'ятками.

 

 1. Мальдіви:

- На Мальдівах триває пік туристичного сезону восени. Температура повітря стабільно приблизно +30°C - +32°C. Це ідеальне місце для тих, хто мріє відпочити на розкішних островах і насолодитися кришталево чистими водами.

 

 1. Мексика:

- Канкун: Осінь в Канкуні - це приємна пора для відпочинку з температурою близько +28°C - +32°C. Тут ви зможете насолодитися білими пляжами та дослідити давні майянські пам'ятки.

 

 1. Куба:

- Гавана та Варадеро: У вересні-жовтні на Кубі середня температура становить приблизно +29°C - +31°C. Гавана пропонує унікальний культурний досвід, а Варадеро славиться чудовими пляжами.

 

Пам'ятайте, що погода може змінюватися, і це лише загальні середні значення. Також варто враховувати, що восени вода в морі може бути холоднішою, тому можливо, вам захочеться відвідати курорти з теплою водою в басейні.

Кожен з цих напрямків має свої особливості та унікальну привабливість. Вибираючи, розгляньте свої уподобання щодо культурних вражень, клімату та активностей, якими бажаєте насолоджуватися під час свого осіннього відпочинку.

Ми можемо запропонувати Вам пакетний тур в будь-яку з вказаних країн, вильоти з найближчих європейських країн. За потреби організуємо індивідуальний чи груповий трансфер до аеропорту, придбаємо для Вас страховки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Відправити запит на підбірку турів

Підпишіться на наші сторінки у фейсбук https://www.facebook.com/vidpustka.ua та інстаграм https://instagram.com/vidpustka.ua?igshid=MjEwN2IyYWYwYw== і дізнавайтеся ще більше цікавої інформації про ціни і актуальні пропозиції на відпочинок. Чекаємо на вас!

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ