Підготовка до подорожі на авто Європою: як забезпечити безпеку та комфорт

Подорож на автомобілі Європою може бути захоплюючим досвідом. Вона може дати вам можливість насолоджуватися красою країн, досліджувати нові місця та знайомитися зі стилістикою та культурою різних регіонів. Але якщо ви плануєте подорож на авто Європою, то вам потрібно виконати кілька підготовчих робіт, щоб забезпечити безпеку та комфорт на дорозі. У цій статті ми розглянемо деякі поради, які допоможуть вам підготуватися до подорожі на авто Європою.

  Новини компанії 354 21 апреля, 2023

Перш за все, переконайтеся, що ваш автомобіль належним чином підготовлений до довгої дороги. Перед виїздом налаштуйте двигун і здійсніть повний технічний огляд. Переконайтеся, що всі частини автомобіля працюють належним чином, включаючи світла, гальма, шини та систему охолодження. Впевніться, що у вас є запасне колесо, належного розміру та якості, а також інструменти, необхідні для його заміни.

Друге, виконайте всі необхідні формальності. Перевірте, чи є у вас всі необхідні документи. Збираючись за кордон, варто перевірити, чи відповідає ваше посвідчення законодавчо встановленим вимогам до цього документу, що діють у всіх країнах, які ви плануєте проїжджати. Зокрема: в країнах Євросоюзу можуть виникнути проблеми із паперовим водійським посвідчення старого зразку – тож його краще заздалегідь обміняти на «пластик». При собі слід також мати технічний паспорт на авто. Обов'язково придбайте зелену картку. Зелена карта - це документ, який підтверджує наявність страхового поліса на території країн Європейського Союзу та Європейського Економічного Простору. Переконайтеся, що всі ваші документи дійсні та дійсні на весь час подорожі.

Натисніть щоб замовити зелену картку 

Третє, заплануйте маршрут. Виберіть маршрут, який добре відповідати вашим потребам та інтересам. Дослідження вашого маршруту перед подорожжю допоможе вам попередити можливі проблеми на дорозі та знайти найкоротший шлях до своєї кінцевої точки. Переконайтеся, що ви знаєте маршрут, перевірте, чи немає жодних дорожніх робіт або обмежень руху, і переконайтеся, що ви знаєте про правила дорожнього руху країн, які ви відвідаєте.

Четверте, дбайте про свою безпеку. Переконайтеся, що у вас є всі необхідні елементи безпеки, такі як належні ремені безпеки, дитячі автокрісла. До того ж, у країнах Європи дуже суворі вимоги до елементів безпеки, тому впевніться, що ваші елементи відповідають вимогам.

П'яте, якщо ви плануєте виїзд в Європу на авто, вам також потрібно перевірити вимоги інших країн щодо тонування вікон. Деякі країни можуть забороняти тонування вікон зовсім, тому важливо мати цю інформацію заздалегідь, щоб уникнути неприємних сюрпризів на дорозі.Наприклад, в Німеччині дозволено тонувати тільки задні вікна та бічні скляні двері, що знаходяться за задніми сидіннями. У Великій Британії, затемнення вікон дозволяється, але тільки до певного рівня, відповідно до законодавства.

Шосте, знайте, що робити в разі екстреної ситуації. Переконайтеся, що у вас є номер телефону аварійної служби країн, які ви відвідуєте, і що ви знаєте, які дії потрібно вжити в разі аварії, крадіжки або іншої непередбачуваної ситуації. До того ж, переконайтеся, що ви знаєте, як зателефонувати за допомогою в країнах, які відвідуєте, і що у вас є достатньо грошей на рахунку для випадків непередбачуваної потреби.

Сьоме, не забувайте про медичну страховку. Завчасно укладіть страховий поліс, який покриває медичне обслуговування за кордоном на всій території, яку ви плануєте відвідати. Медичне обслуговування за кордоном коштує досить дорого, а ціни на медичну страховку досить помірні, тому в ваших інтересах зазаделегідь придбати страховий поліс. Страховки мають різний рівень покриття, важливо переконатися що ваша страховка покриває потрібні види послуг і ліки.

Замовити медичну страховку для поїздки за кордон

Восьме, забезпечте собі достатню кількість часу на кожну зупинку. Відпочивайте регулярно, щоб уникнути втоми, та забезпечте достатньо часу на відпочинок та оглядову програму. Передбачте відповідний час для зупинок на обід і зміну водіїв.

Дев'яте, дотримуйтеся правил дорожнього руху. Штрафи за порушення ПДР в європейських країнах досить високі. Пам'ятайте, що правила дорожнього руху можуть відрізнятися в кожній країні, тому переконайтеся, що ви знаєте правила країн, які ви відвідуєте, і дотримуйтеся їх.

У підсумку, подорож на авто Європою може бути чудовою пригодою, але вона потребує підготовки та уважності. Щоб забезпечити безпеку та комфорт під час подорожі, вам потрібно визначити маршрут, забезпечитися необхідним обладнанням та аксесуарами, включаючи GPS-навігатор та аптечку першої допомоги, укласти страховий поліс, дотримуватися правил дорожнього руху, відпочивати регулярно та берегти довкілля.

З метою забезпечення безпеки та комфорту на дорозі, вам потрібно підготуватися відповідним чином, збираючи всю необхідну інформацію та обладнання, а також враховуючи місцеві закони та правила дорожнього руху. Пам'ятайте, що безпека та комфорт - це головні пріоритети під час подорожі на автомобілі Європою.

Плануєте поїхати на авто в Європу? Ми допоможемо Вам придбати зелену карту та медичну страховку, арендуємо житло, за потреби придбаємо авіаквитки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку. 

Написати менеджеру vidpustka.ua

Підписуйтесь на наші сторінки у фейсбук https://www.facebook.com/vidpustka.ua та інстаграм https://instagram.com/vidpustka.ua?igshid=MjEwN2IyYWYwYw== і дізнавайтеся ще більше цікавої інформації про ціни і актуальні пропозиції на відпочинок. Чекаємо на вас!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ