11 країн де можна відпочити на морі за системою "Все включено" влітку 2023 року

Літо - це час для відпочинку, особливо на морі. І якщо ви хочете, щоб ваш відпочинок був безтурботним та комфортним, варто розглянути відпочинок за системою "Все включено".

  Новини компанії 262 18 апреля, 2023

Пропонуємо Вашій увазі 11 країн для відпочинку влітку 2023 року, де ви можете насолоджуватися морським відпочинком за системою "Все включено".

1 Туреччина. Ця країна приваблює туристів з усього світу своїм розкішним узбережжям, кришталево чистим морем та сонячними пляжами. У Туреччині ви зможете насолоджуватися чудовими закатами, відвідати історичні пам'ятки та відпочити на шикарних курортах, де вам нададуть всі необхідні послуги за системою "Все включено"

Запит на підбір туру до Туречиини

2 Єгипет. Ця країна відома своїми східними ароматами, пірамідами та піщаними пустелями, а також своїм унікальним узбережжям Червоного моря. У Єгипті ви можете насолоджуватися кришталево чистим морем, затоками з рифами та шикарними пляжами. Курорти Єгипту пропонують різноманітні програми розваг, екскурсії та послуги за системою "Все включено".

3 Іспанія. Ця країна приваблює туристів своїми красивими пляжами, величними горами та багатою культурною спадщиною. У Іспанії ви можете відпочити на відомих курортах Коста-дель-Соль та Коста-Брава, які пропонують різноманітні послуги за системою "Все включено".

4 Туніс. Ця країна приваблює туристів своїми красивими піщаними пляжами, гарячим сонцем та багатою культурною спадщиною. Туніс знаходиться в північній Африці та має красиве узбережжя Середземного моря та пустелі Сахара. У Тунісі ви зможете відвідати красиві місця, такі як археологічний парк Картаго, медину міста Сус та гори Джебель Чітті. Курорти Тунісу пропонують широкий вибір розваг та послуг за системою "Все включено".

5 Болгарія. Ця країна знаходиться на чорноморському узбережжі та пропонує прекрасний відпочинок на морі. Ви можете відвідати романтичні міста, такі як Несебр та Созополь, та насолоджуватися морем та сонячними пляжами. Курорти Болгарії пропонують різноманітні програми розваг та послуги за системою "Все включено".

6 Греція. Ця країна знаходиться на Середземноморському узбережжі та пропонує відпочинок на кришталево чистому морі та на красивих пляжах. У Греції ви можете відвідати такі відомі місця, як Санторіні, Міконос та Афіни. Курорти Греції пропонують різноманітні послуги та програми розваг за системою "Все включено".

7 Албанія. Ця країна розташована на березі Іонічного та Адріатичного морів, тому тут ви знайдете красиві пляжі з чистою водою та відпочинок в затишних курортах. Албанія також славиться своєю багатою культурою та історією, яку можна дослідити, відвідавши старовинні міста та музеї. Курорти Албанії пропонують послуги за системою "Все включено" та різноманітні розваги для дітей та дорослих.

8 Грузія. Ця країна розташована на східному узбережжі Чорного моря та пропонує відпочинок на мальовничих пляжах з теплою водою. Грузія також славиться своєю кухнею, вином та гірськолижними курортами, де можна провести час узимку. Курорти Грузії пропонують послуги за системою "Все включено" та розваги для всіх вікових категорій.

9 Чорногорія. Ця країна розташована на узбережжі Адріатичного моря та пропонує чудові пляжі та мальовничі пейзажі. Крім того, в Чорногорії можна відвідати національні парки та старовинні міста, що відкривають перед відвідувачами багату культурну спадщину. Курорти Чорногорії також пропонують послуги за системою "Все включено" та розваги для всієї родини.

10 Кіпр. Цей острів розташований на сході Середземного моря та славиться своїми кришталево чистими водами та гарними пляжами. Кіпр також пропонує багато відвідувачам - це стародавні руїни, гори та природні парки. Курорти Кіпру пропонують послуги за системою "Все включено" та розваги для всієї родини.

11 Хорватія. Ця країна розташована на узбережжі Адріатичного моря та має красиві пляжі з теплою водою та чистим піском. Хорватія також славиться своєю культурою та історією, яку можна дослідити, відвідавши міста зі старовинними архітектурними спорудами та музеї. Курорти Хорватії пропонують послуги за системою "Все включено" та розваги для всієї родини.

Отже, як бачите, є багато країн, де можна відпочити на морі за системою "Все включено". Такий вид відпочинку надає можливість не турбуватися про організацію харчування та інші побутові питання, що дозволяє вам відновитися після стресу який спричинений війною в Україні, спокійно насолоджуватися відпочинком та зарядитися енергією на наступний рік. 

Бажаєте полетіти на море влітку 2023? Ми допоможемо Вам обрати найкращий варіант та забронювати пакетний тур (виліт з Молдови, Польщі, Чехії, Австрії, Угорщини, Германії). Також за запитом сформуємо для Вас індивідуальний тур, придбаємо страховки, арендуємо житло, придбаємо авіаквитки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку. Оберіть свою країну та насолоджуйтеся літнім відпочинком на морі!

Запит на пошук варіантів турів 

Підписуйтесь на наші сторінки у фейсбук https://www.facebook.com/vidpustka.ua та інстаграм https://instagram.com/vidpustka.ua?igshid=MjEwN2IyYWYwYw== і дізнавайтеся ще більше цікавої інформації про ціни і актуальні пропозиції на відпочинок. Чекаємо на вас!

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ