Cascate del Mulino di Saturnia: відпочинок у термальних водах серед природних красот Тоскани

Каскаде де муліно де Сатурнія - це прекрасна природна визначна пам'ятка в італійському регіоні Тоскана, яка знаходиться поруч з курортом Сатурнія.

  Новини компанії 252 12 апреля, 2023

Цей каскад складається з численних термальних басейнів, де вода нагрівається вулканічною активністю та створює неймовірно красиві кольори і візерунки.

Температура води в джерелі Горелло коливається від 37 до 42 градусів Цельсія, залежно від часу року та температури повітря. Вода в каскаді де муліно де Сатурнія має також подібну температуру, тому відвідування цього місця є дуже приємним та релаксуючим для шкіри та м'язів.

Для туристів доступні різноманітні послуги, які зроблять ваше перебування в цьому райському місці ще більш комфортним. Наприклад, на території каскаду є душі, ресторани, бари та магазинчики з сувенірами. Також можна забронювати послуги масажистів та інших фахівців, які допоможуть вам розслабитися та відновити сили після довгої подорожі.

Крім того, зазвичай на території каскаду діє розклад автобусів, які забирають туристів з курорту Сатурнія та доставляють їх до каскаду і назад. Це зручний транспортний засіб, який дозволить вам не хвилюватися про те, як дістатися до каскаду, та насолоджуватися красою природи і термальними водами.

У каскаді де муліно де Сатурнія є що побачити та в чому насолодитися, тому якщо ви плануєте відвідати це місце, то не забудьте взяти з собою купальний костюм, рушник та зручне взуття. Також варто взяти з собою пляшку води та крем для захисту від сонця, оскільки під час перебування у воді можлива дегідратація та перегрівання організму.

Якщо ви плануєте відвідати каскад де муліно де Сатурнія в пік туристичного сезону, то краще забронювати місце заздалегідь, оскільки на популярних годинах тут можуть бути більше відвідувачів, ніж може вмістити басейни.

Крім того, на території каскаду де муліно де Сатурнія є кілька інших цікавих визначних пам'яток, які варто відвідати. Наприклад, у містечку Сатурнія можна побачити старовинний римський амфітеатр та катедральний собор, а також відвідати місцеві виноробні та ресторани, де можна скуштувати традиційну тосканську кухню.

Каскад де муліно де Сатурнія - це чудове місце, яке варто відвідати, якщо ви шукаєте релаксацію та приголомшливі види природи. Тут ви зможете насолодитися термальними водами, побачити красиві водоспади та візерунки, а також насолодитися смачною їжею та вином.

 

#каскаддемулінодесатурнія #термальнівіди #туризм #подорожі #Тоскана #Італія #відпочинок #пригода #природа #культура #виноробні #ресторани #амфітеатр #собор #басейни #джерелогорелло #муліни #відвідайтеіталію

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ