В який день тижня краще купувати авіаквитки, щоб вони коштували дешевше

Досвідчені самостійні туристи знають що задля екномії коштів авіаквитки потрібно купувати якомога раніше, але виявляється що важливо також знати в який день тижня це робити

  Новини компанії 1380 16 января, 2022

Згідно з даними глобальної туристичної компанії Airlines Reporting Corporation (ARC), найкращим днем ​​тижня для бронювання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів у 2022 році є неділя.

Про це повідомляє Express.

За словами експертів, протягом всієї пандемії COVID-19 обмеження на поїздки, що постійно змінюються, призводили до того, що попит на авіаквитки різко падав.

Тому ціни спочатку зросли, а потім упали. Проте, влітку 2021 року міжнародний туризм почав оживати внаслідок масової вакцинації та ціни на квитки почали нормалізуватися. До того ж на початку січня 2022 року ціни все ще залишаються в середньому на 15% нижче, ніж у 2019 році.

Коли найдешевше забронювати квиток на літак

Так, вартість квитків залежить як від того, наскільки заздалегідь ви бронюєте квитки, так і від дня тижня, коли ви здійснюєте покупку.

Також потрібно забронювати квитки заздалегідь, щоб отримати нижчі ціни.

Вчені провели дослідження, яке показало, що найкращим днем ​​тижня для бронювання як внутрішніх, так і міжнародних рейсів є неділя. Зокрема, купуючи квитки цього дня тижня, можна заощадити до 15% на міжнародних рейсах.

Крім того, ідеальним днем ​​для початку поїздки – п'ятниця, тоді туристи можуть заощадити приблизно 10%. Проте мандрівникам слід уникати поїздок у вівторок та середу, адже витрати можуть бути вищими.

Який місяць найдешевший для подорожі

За словами експертів, для міжнародних рейсів найвигіднішим місяцем є вересень. Все тому, що можна заощадити майже 40%, порівняно з рейсами в грудні.

На деякі напрямки подорожей вигідніше купувати авіаквитки на чартерні рейси.

Для порівнятння цін та покупки авіаквитків як на регулярні так і на чартерні рейсі Ви можете звернутися до нашої турагенції https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

ВАЖЛИВО

Ні для кого не секрет що медичні послуги за кордоном коштують дуже дорого, тому аби зберегти свої кошти, важливо придбати туристичну страховку. Vidpustka.ua співпрацює лише з перевіреними страховими компаніями та надійними туроператорами. Також для наших клієнтів ми надаємо консультації що до в'їзду в країни, допомагаємо заповнити анкети і декларації, порекомендуємо оптимальний варіант готелю і досвідченого гіда, організуємо для Вас трансфер. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ