Де відпочити на морі взимку 2021/2022. Умови в'їзду.

Літо може бути і взимку! Варто лише захотіти, і тепле море та лагідне сонечко знову стануть Вашою реальністю. Але куди взимку 2021/2022 українці можуть полетіти для відпочинку на морі? Які умови в’їзду?

  Новини компанії 719 29 ноября, 2021

Домінікана

Документи COVID: не потрібні

Необхідно заповнити "Електронний проїздний документ"

Мальдіви

Для в'їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту (термін дії – 96 годин)

Необхідно заповнити «Декларацію здоров'я»

Мексика

Документи COVID: не потрібні

Сейшели (Республіка Сейшельські острови)

Подорожуючі, включаючи немовлят та дітей, повинні мати сертифікат негативних ПЛР-тестів на COVID-19 від акредитованої лабораторії, а також  дійсне медичне страхування для подорожей, яке покриває, як мінімум, ізоляцію, карантин та можливе лікування COVID-19. Тест необхідно пройти протягом 72 години до польоту та під час реєстрації на рейс представити результати плр-тестів представникам авіакомпаній.

Перед поїздкою іноземці повинні завантажити свої негативні результати ПЛР тестування, дані рейсу та місця проживання на Сейшелах для авторизації закладу охорони здоров’я на подорожі через визначену платформу за посиланням https://seychelles.govtas.com .

Шрі Ланка

Туристам необхідно мати при собі негативний ПЛР-тест (англійською мовою), зроблений за 72 години до посадки в літак (крім дітей віком до 2 років).

Необхідно оформити медичний страховий поліс (з покриттям лікування COVID-19), адже Правительство Шрі Ланки не зможе оплачувати лікування у разі захворювання.

Туристична віза має бути оформлена виключно онлайн на сайті eta.gov.lk.

*Повністю вакцинованим туристам* (таким, що отримали 2 дози вакцини та від отримання останньої дози минуло не менше 14 днів) – немає карантинних обмежень, дозволено вільне пересування.

З собою необхідно мати оригінал міжнародного сертифікату вакцинації. Підійде будь-який тип вакцини, що дозволяється в країні походження.

Невакцинованим дітям (віком від 12 до 18 років) таких туристів необхідно здати ПЛР тест по прильоту (в аеропорту або готелі рівня 1 «Safe and Secure»). Якщо ПЛР негативний – немає карантинних обмежень, дозволено вільне пересування у супроводі батьків.

Для дітей віком до 12ти років не потрібно робити ПЛР тест по прильоту – їм дозволено вільне пересування у супроводі батьків.

*Невакцинованим туристам* необхідно здати ПЛР тест по прильоту (в аеропорту або готелі рівня 1 «Safe and Secure”). також передбачено 14 днів у готелі рівня 1 "Safe and Secure". На 12 день перебування необхідно здати ПЛР тест, якщо результат є негативним – знімаються карантинні обмеження, дозволено вільне пересування.

*Неповністю вакцинованим туристам* (таким, у яких термін після отримання іншої дози вакцини менше ніж 14 днів) старше 12 років необхідно здати ПЛР тест по прильоту (в аеропорту або в готелі рівня 1 «Safe and Secure”). З собою необхідно мати міжнародний сертифікат вакцинації.

Після отримання негативного результату таким туристам необхідно залишатися в готелі рівня 1 «Safe and Secure» до завершення 14-денного терміну з моменту отримання іншої дози вакцини. У цей день передбачено ще один ПЛР-тест, якщо результат негативний – знімаються карантинні обмеження, дозволено вільне пересування.

Єгипет

В'їзд вакцинованих мандрівників:

Єгипетською стороною визнаються вакцини, схвалені ВООЗ та єгипетським лікарським агентством, за умови отримання другої дози двоетапної вакцини («Пфайзер», «АстраЗенека», «Модерна», «Синовак», «Супутник») або отримання дози одноетапної вакцини («Джонсон ») мінімум за 14 днів до прильоту

Вакциновані громадяни віком від 6 років, які прибувають з країн, в яких не поширені штуми вірусу, що мутували (у тому числі з України), підлягають перевірці сертифіката про вакцинацію.

Сертифікат повинен містити QR-код і не повинен містити жодних виправлень, підчисток чи правок

Електронні версії сертифікатів, у тому числі генеровані у додатку «Дія»

В'їзд невакцинованих мандрівників:

1) Усі без винятку громадяни віком від 6 років, повинні мати при собі сертифікат з негативним результатом ПЛР-тесту, зробленого не пізніше ніж за 72 години до прибуття

2) Громадянам, які прибувають до аеропортів курортних міст Хургада, Шарм ель-Шейх, Марса-Алам і Таба, які не мають при собі згаданого сертифіката з негативним результатом ПЛР-тесту, буде дозволено провести ПЛР-тест безпосередньо після прибуття в ці чотири аеропорти. Вартість ПЛР-тесту складе 30 доларів

Необхідно заповнити «Анкету здоров'я»

Танзанія (Занзібар)

Для в'їзду потрібен негативний результат ПЛР-тесту (термін дії – 96 годин). Вимога про наявність негативного результату тесту на COVID-19 не застосовується до дітей віком до 5 років.

Тестування після прибуття в країну: обов'язковий швидкий тест - 25 $ (для Занзібара), 10 $ (для материкової частини). Оплату можна зробити на місці або за посиланням, яке буде згенеровано після заповнення форми (для материкової частини) та Занзібару за посиланням https://zanzibarcovidtesting.co.tz/app/home

Необхідно заповнити «Реєстраційну форму» не більше ніж за 24 години до перетину кордону. Після реєстрації буде згенеровано код, що пред'являється після прибуття. До поїздки до Танзанії Посольство рекомендує придбати страховий поліс, що покриває лікування COVID-19

Йорданія

Усі іноземці мають зробити ПЛР тест не більше ніж за 72 години до прибуття до Йорданії, а також пройти ще один такий тест після прибуття до країни безпосередньо в аеропорту. Вартість ПЛР тесту складає 28 йорданських динарів (близько 40 дол. США). Для дітей до 5 років проходження тесту не потрібно

У разі отримання негативного результату тесту, проходження карантину чи самоізоляції не вимагається.

Перед поїздкою пасажири мають заповнити відповідну форму на порталі HTTPS://WWW.VISITJORDAN.GOV.JO, сплатити вартість ПЛР тесту та отримати QR-код, який потрібно пред'явити в аеропорту при реєстрації на рейс, а також після прибуття в країну під час проходження контролю.

Крім цього, при проходженні реєстрації на рейс пасажири мають також пред'явити відповідну заповнену форму, яку можна завантажити за посиланням: https://www.carc.jo/images/COVID19/Declaration-Form.pdf

Кабо-Верде

  1. Режим в’їзду до Кабо-Верде для громадян України – візовий. За 5 днів до прибуття на територію Кабо-Верде необхідно заповнити формуляр https://www.ease.gov.cv та сплатити збори
  2. Для в’їзду всі пасажири повинні:
  • мати негативний ПЛР-тест на COVID-19 (вироблень не раніше за 72 години) або тест на антиген “швидкий тест” (вироблень не раніше ніж за 48 годин) або справку про одужання, або міжнародний КОВІД-сертифікат про повний курс прищеплення ( вакцина AstraZeneca, Moderna, Pfizer, Sinopharm, Sinovac, Johnson & Johnson),
  • заповнити форму Controle Sanitária (gov.cv)

NB! Згідно з інформацією Aeroportos e Segurança Aérea, результат тесту ПЛР необхідно подати всім пасажирам, незалежно від наявності сертифікату вакцинації. Окремо наголошується на необхідності подання негативного ПЛР-тесту пасажирами, які здійснюють подорож через Португалію.

NB! Надання «COVID-сертифікатів» є обов'язковим для всіх пасажирів та членів екіпажу, які здійснюють міжнародні чи внутрішні рейси повітряним чи морським транспортом. Приймаються паперові сертифікати міжнародного зразка.

Куба

  1. негативного результату ПЛР тесту зробленого не більше, ніж за 72 години до перетину кордону або сертифікату вакцинації;
  2. страховий поліс, який покриває витрати, пов'язані з лікуванням COVID-19.

Діти віком до 12 років звільняються від вимог надавати при перетині кордону паспорт вакцинації або негативний результат ПРЛ-тестування.

Кубинською стороною заявляється, що прийматимуться будь-які типи паспортів вакцинації, за умови, що в них чітко зазначено назву вакцини та дату вакцинації. Для уникнення проблем під час перетину кордону, рекомендується надавати сертифікат про акцинацію в паперовому вигляді.

Кожна з цих країн варта вашої уваги і, без сумніву, буде чудовим місцем для відпочинку взимку.

Відправити запит на підбір туру

Ми допоможемо Вам обрати найкращий варіант та забронювати тур, придбати страховки, придбати авіаквитки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ