Сейшельські острови умови в'їзду 2022

Сейшели знову приймають туристів із різних країн. У цій статті Ви дізнаєтесь про найважливіші вимоги та умови відвідування країни

  Новини компанії 609 23 ноября, 2021

До вильоту необхідні:

  • негативний тест Covid-19 англійською мовою зроблений не раніше, ніж за 72 години до вильоту (довідка повинна бути англійською мовою, довідки з рукописними даними або рукописними коригуваннями не приймаються).

Увага! Довідка необхідна всім, включаючи дітей будь-якого віку, а також гостей, які пройшли два етапи вакцинації (має пройти не менше 2 тижнів після другої дози вакцини).

 

У разі заповнення декларації необхідно прикріпити негативний тест на Covid-19.

Після заповнення декларації туристу надсилається (зазвичай протягом 3-х годин) електронний дозвіл на в'їзд, який необхідно роздрукувати або зберегти для подальшого пред'явлення при реєстрації на рейс та по прильоті в країну!

Поїздка можлива лише й суворо за наявності цього підтвердження на в'їзд!

ВАЖЛИВО! Оформлення вищезгаданої декларації та отримання подальшого дозволу на в'їзд є платним:

  • Оформлення більш ніж за 8 (але не більше 72 годин) до вильоту – 45 євро/чол.
  • Оформлення за 1-8 годин (менше 8-ми) до вильоту – 135 євро/чол.

Усі мандрівники повинні мати медичний страховий поліс із покриттям усіх ризиків, пов'язаних із Covid-19 (карантин, лікування, ізоляція).

Вирішили полетіти на відпочинок на Сейшели? Ми допоможемо Вам обрати найкращий варіант та забронювати тур, придбати страховки, придбати авіаквитки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ