В МОЗ ОНОВИЛИ СПИСОК КРАЇН ЧЕРВОНОЇ ЗОНИ

Міністерство охорони здоров'я 12 лютого оновило перелік країн, в яких складна ситуація з поширенням COVID-19. Список червоної зони скоротили на 6 країн. Зараз їх 74.

  Новини компанії 565 13 февраля, 2021

Тепер в червоній зоні немає Хорватії, Ізраїлю, Естонії, Латвії, Ірландії, Франції, Данії і Домініканської Республіки.

Але червоними досі залишаються популярні серед українців Польща, Угорщина, Словаччина, Румунія, Чехія, Німеччина та Великобританія.

Що відомо про червону і зелену зони


З 15 червня 2020 року в Україні ввели адаптивний підхід до самоізоляції українців і громадян інших країн, які прибувають з-за кордону.

Країни поділили на дві зони:

червона зона - показник захворюваності COVID-19 перевищує аналогічний показник в Україні. Особи, які перетнули кордон України з країни "червоної зони", направляються на обов'язкову обсервацію / самоізоляцію на 14 днів. Також у ньому ведеться запис країн, де невідомі темпи поширення коронавирусу.


зелена зона - показник активних випадків захворюваності COVID-19 менше, ніж в Україні. Особи, які перетнули кордон і прибули з країни "зеленої зони", можуть самоізоляцію не проходити.

Повний  список країн "червоної" та "зеленої" зон https://moz.gov.ua/article/health/informacija-schodo-kilkosti-aktivnih-vipadkiv-covid-19-na-100-tis-naselennja-stanom

 

 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ