56 КРАЇН, ДЛЯ ЯКИХ КІПР ВІДКРИВАЄ КОРДОНИ

Кіпр визначив перелік з 56 країн, які підпадають під відкриття кордонів. Це все держави ЄС і Європейської економічної зони; держави з спільного "зеленого списку" ЄС з низьким рівнем захворюваності, а також Україна, Росія, Білорусь, Великобританія, Ізраїль, Єгипет, Йорданія, Ліван, ОАЕ і Саудівська Аравія незалежно від їх поточного епідемічного стану.

  Новини компанії 569 29 января, 2021

Зараз іноземці можуть в'їжджати на Кіпр за умови, якщо залишаються на 14-денну ізоляцію після прибуття. Це робить практично неможливими туристичні поїздки. Починаючи з 1 лютого, Кіпр планує поступово знімати це обмеження для жителів 56 названих держав. Точний графік зняття вимоги про самоізоляції не оголошується, але Кіпр гарантує, що не пізніше 1 березня кодони для українців будуть відкриті.

"У будь-якому випадку, незмінним залишається наше зобов'язання, що з 1 березня 56 країн, згаданих вище, будуть переміщені з" сірої "категорії (для якої діє вимога про самоізоляції) і будуть переміщатися тільки між" зеленої "," помаранчевої "і" червоною "категоріями (для якої самоізоляція не потрібна)", - йдеться в роз'ясненні міністерства туризму Кіпру.

Колір категорії, до якої увійде Україна, залежить від поточної епідемічної ситуації в нашій державі, і буде визначати обов'язковість тестування для в'їзду на Кіпр. За підрахунками "Європейської правди", виходячи з критеріїв, зараз Україна потрапила б в червону категорію. Це означає, що турист повинен буде здати ПЛР-тест по не пізніше 72 годин до вильоту, а потім ще один тест, після прильоту. Обидва тести оплачуються за рахунок туриста, вартість і порядок тестування на Кіпрі поки не уточнюється.

У разі поліпшення ситуації в Україні буде скасовано вимогу спочатку другого, потім першого тесту і залишиться вибіркове тестування за кошти кіпрського уряду.

У разі, якщо турист захворіє Covid-19, оплату лікування бере на себе уряд Кіпру.

"Ми будемо продовжувати піклуватися про всіх подорожуючих, у яких під час подорожі виявлено позитивний результат тесту на коронавірус, а також про їх тісних контактах. Зокрема, уряд переведе цих осіб в окремі установи, покриваючи витрати на проживання, їжу, напої і ліки" , - йдеться в повідомленні міністерства туризму.

Наміри відкрити кордони в першому кварталі 2021 року уряд декларував ще в грудні. Тоді очікувалося, що перехідний період почнеться 15 января.Із через зростання кількості хворих, що фіксується на Кіпрі, цю дату перенесли на 1 лютого, але зобов'язання відкритися для 56 країн з березня Кіпр залишив незмінним.

Зараз з держав ЄС українських туристів пускає тільки Болгарія, яка, незважаючи на спалах епідемії на континенті, не закривалася і на новорічні свята. Шенгенська зона залишається закритою для туристичних поїздок.

Ви давно планували відпочинок на Кіпрі ?

Ми допоможемо Вам придбати авіаквитки, забронювати тур, придбати страховки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

Підібрати тур

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ