НОВИНИ ЩО ДО ПЕРЕТИНУ КОРДОНІВ УКРАЇНЦЯМИ

Якщо Ви збираєтесь у подорож до Нідерландів, Дубаю або Болгарії Вам стане в нагоді ця інформація.

  Новини компанії 562 29 января, 2021

 

Тож, якщо ви збираєтесь у подорож до Нідерландів, Дубаю або Болгарії вам стане в нагоді ця інформація.

❗️ З 31 січня Дубай зменшить термін дії довідок про тестування на коронавірус, які повинні пред’явити туристи перед посадкою в літак. Зараз термін дії довідки становить 96 годин з моменту здачі аналізів до моменту вильоту в Дубай. За новими правилами, з 31 січня термін дії довідки зменшиться до 72 години. Крім того, після прильоту в Дубаї з деяких країн, в число яких входить і Україна, у пасажирів додатково беруть повторний аналіз на коронавірус. Він робиться безкоштовно. До отримання результату людина повинна перебувати на самоізоляції.

📍 З 29 січня 2021 р. до 30 квітня 2021 р. громадянам України буде дозволено в’їжджати на територію Республіки Болгарія при наявності довідки, що показує негативний результат тестування на COVID-19 методом ПЛР, який має бути зроблений за 72 години до перетину кордону.

✅ У згаданому документі мають бути вказані особисті дані особи згідно з закордонним паспортом, відомості про лабораторію, що провела дослідження (найменування закладу, адреса та контактні дані, дата проведення тестування), а також прописаний латиницею метод (PCR) та негативний результат (Negativе).

❗️ Нещодавно у Нідерландах ввели нові правила в’їзду - крім ПЛР-тесту, для в’їзду в країну необхідно мати результат експрес-тесту для визначення антигена SARS-CoV-2, зробленого максимум за 4 години до посадки на літак.

⚠️ Зверніть увагу, що імуно-хроматографічний аналіз для виявлення специфічного антигену до SARS-CoV-2, відрізняється від ПЦР тесту. Більшість країн вимагають саме ПЦР тест для перетину кордону.

Вже обрали собі країну для чергової подорожі? Ми допоможемо Вам придбати авіаквитки, забронювати тур, придбати страховки, проконсультуємо що до особливостей відпочинку.

Пишіть нам https://mssg.me/elena_vidpustka.ua  

‼️ Самостійний пошук туру і горящі тури доступні на головній сторінці нашого сайту (закладка ТУРИ) ‼️

Підібрати тур

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ