8 країн для відпустки після COVID-19: куди можна буде поїхати на відпочинок влітку 2020

Майбутнє ринку туризму залежить від того, як швидко будуть відкриті кордони і зняті обмеження на авіаперельоти. Деякі країни, які гостро потребують доходів від туризму, готуються знову приймати іноземців вже цього літа.

  Новини компанії 1117 05 июня, 2020

8 країн для відпустки після COVID-19: куди можна буде поїхати на відпочинок цього літа

Чорногорія

Орієнтовно початок туристичного сезону: липень

Чорногорія, яка готується проголосити себе однією з перших у світі країн, вільних від коронавирусу, вже відкрила свої кордони для морського туризму і приймає яхтсменів з різних країн. 
Офіційно розпочати туристичний сезон країна готується з 1 липня. Першими іноземними туристами стануть громадяни сусідніх країн.

Туреччина

Орієнтовно початок туристичного сезону: липень

Туреччина поступово послаблює заходи, введені для стримування поширення вірусу, і розраховує на поступове відновлення міжнародних рейсів в червні. В першу чергу Туреччина планує приймати туристів з країн Азії, після чого відкриє кордони для Німеччини і Австрії, де ситуація з коронавірусу одна з кращих в Європі. Після цього настане черга країн Північної і Центральної Європи.

Всі туристи, що прибувають в країну будуть на кордоні здавати тест на коронавірус. У готелях і ресторанах будуть прийняті суворі заходи, в тому числі соціального дистанціювання. Швидше за все, буде скасовано опція «шведський стіл».

Греція

Орієнтовно початок туристичного сезону: 1 липня

Іноземних туристів Греція буде приймати тільки при наявності негативного результату тесту на COVID-19 або з позитивним тестом на наявність антитіл. Результати тестів повинні бути відомі ще до вильоту літака. Для підприємств туристичної галузі підготовлено детальний план щодо дотримання заходів безпеки.

Кіпр

Орієнтовно початок туристичного сезону: липень

Влада Кіпру при відкритті туристичного сезону буде орієнтуватися на відпочиваючих з країн, що минули пік пандемії. Зокрема, «з відкритими обіймами» на острові чекають німців, швейцарців, австрійців, греків і британців. Туристичні відомства Кіпру підготували спеціальний протокол для аеропортів, готелів, ресторанів і турагентств. Перед вильотом на Кіпр іноземні туристи повинні будуть надягти маску і рукавички, після прибуття - виміряти температуру.
Парасольки і шезлонги на пляжах будуть перебувати на відстані 4 м один від одного. Ресторани і кафе зможуть приймати відвідувачів з розрахунку не більше чотирьох чоловік на 8 кв. м.

Грузія

Орієнтовно початок туристичного сезону 1 липня

З 15 червня Грузія відкриває внутрішній туризм, а з 1 липня готова приймати туристів з-за кордону.

Ісландія

Орієнтовно початок туристичного сезону: 15 червня

Прем'єр Ісландії на цьому тижні оголосив про плани відкрити кордони для туристів з 15 червня. Відразу після прильоту туристам необхідно буде здати тест на коронавірус або ж погодитися на 14-денний карантин за місцем перебування в Ісландії. Оплачувати тестування буде уряд країни.

Мексика

Орієнтовно початок туристичного сезону: червень

Пом'якшення карантину в Мексиці відбулося 18 травня, але влада вже дала зрозуміти, що відкриття кордонів для іноземної туризму відбудеться на початку літа. Внутрішні обмеження на поїздки будуть зняті в країні 30 травня. І якщо не відбудеться погіршення ситуації з коронавірусу, то після цього почнеться прийом туристів. Влада Канкуна і Рів'єри-Майя обіцяє, що курорти будуть відкриті для туристів в червні.

Хорватія

Орієнтовно початок туристичного сезону: не раніше середини червня

Хорватія розпочала пускати іноземців з ЄС в країну з 9 травня. Їм дозволено в'їжджати в країну «з ділових міркувань» або «за строковими особистих причин». Туристам з країн, що не входять в країни ЄС, поки доведеться зачекати - Хорватія пообіцяла виконувати рекомендацію Брюсселя про заборону в'їзду з третіх держав до 15 червня.

Але уряд вже готує детальний план відновлення туризму. Передбачається, що він буде збудований так, щоб туристи могли як менше контактувати з іншими людьми

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ